Húsz éve nem volt ilyen meleg Budapesten: új rekord született

Új napi melegrekord született Budapesten június 21-én: Újpesten 36,5 fokot mértek, ezzel megdőlt a 2007 óta fennálló fővárosi csúcshőmérséklet.

Húsz éve nem volt ilyen meleg Budapesten: új rekord született

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Alon

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!