Tragédia a síneken: Embert gázolt a zágrábi InterCity Budafoknál, megbénult a vasúti közlekedés
Budafoknál embert gázolt a Keleti pályaudvarról Zágrábba tartó Agram InterCity. A baleset miatt Kelenföld és Háros között csak egy vágányon halad a forgalom, a pécsi fővonalon jelentős késésekre és kimaradó járatokra kell számítani.
- Hirdetés -
