„A miniszterelnöknek elment az esze” – A Fidesznek nem tetszenek Magyar Péter bejelentései

A Fidesz kemény hangvételű közleményben reagált Magyar Péter parlamenti felszólalására, amelyben a kormányfőt erőszakosnak és önkontrollját vesztettnek nevezték. A Tisza Párt javaslatai radikálisan átírnák a politikai rendszert, korlátozva a képviselői mandátumokat.

„A miniszterelnöknek elment az esze” – A Fidesznek nem tetszenek Magyar Péter bejelentései

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!