„A miniszterelnöknek elment az esze” – A Fidesznek nem tetszenek Magyar Péter bejelentései
A Fidesz kemény hangvételű közleményben reagált Magyar Péter parlamenti felszólalására, amelyben a kormányfőt erőszakosnak és önkontrollját vesztettnek nevezték. A Tisza Párt javaslatai radikálisan átírnák a politikai rendszert, korlátozva a képviselői mandátumokat.
- Hirdetés -
