Nyomoz a rendőrség a fideszes győri önkormányzati médiacég szerződései ügyében

Pintér Bence polgármester feljelentése után különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt indul büntetőeljárás a GyőrMédia Zrt. működése miatt.

Nyomoz a rendőrség a fideszes győri önkormányzati médiacég szerződései ügyében

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!