Nyomoz a rendőrség a fideszes győri önkormányzati médiacég szerződései ügyében
Pintér Bence polgármester feljelentése után különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt indul büntetőeljárás a GyőrMédia Zrt. működése miatt.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava