Nem bízta a véletlenre életük nagy napját a Győri ETO női kézilabdacsapatának szerelmespárja, Fodor Csenge és Bruna de Paula. A csapattársak festői, az utolsó szalvétáig pontosan megtervezett környezetben mondták ki a boldogító igent. A nagy pillanatot nem is rejtik véka alá, megannyi képet és videót osztanak meg arról követőikkel.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Sport