Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt indult nyomoz a rendőrség. Nyomozás indult a győri önkormányzati médiacég szerződései miatt
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!