Nyomozás indult a győri önkormányzati médiacég szerződései miatt

Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt indult nyomoz a rendőrség. Nyomozás indult a győri önkormányzati médiacég szerződései miatt

Nyomozás indult a győri önkormányzati médiacég szerződései miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!