Több hónapig is zamatos marad a meggy, ha így tesszük el, és még a befőzéssel sem kell bajlódni
Lassan beérik a cseresznye után a meggy is, ami egy igazán kedvelt gyümölcs hazánkban. A meggyből általában lekvárt vagy befőttet készül, viszont van egy másik eltevési mód is amivel hónapokig megőrizhető a meggy állaga és minősége.Ehhez a meggyet cukorban kell tartósítani, ami egy kimondottan egyszerű módszer. A legjobb benne az, hogy hőkezelést és tartósítószert sem kell […] A Több hónapig is zamatos marad a meggy, ha így tesszük el, és még a befőzéssel sem kell bajlódni bejegyzés először KertVár-én jelent meg.
- Hirdetés -
