Veştea: Jó szándékkal vállaltam a kormányalakítást, sajnálom, hogy nem sikerült megvalósítani
Adrian Veştea kijelölt miniszterelnök hétfő este kijelentette, hogy felelősen kezelte a kormányalakítást, és jó szándékkal vállalta ezt a feladatot.
- Hirdetés -
