Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya nyílt levélben kérleli a fideszes oligarchákat

Arra kérjük a magyar nagytőke jobboldali értékeket fontosnak tartó képviselőit, hogy haladéktalanul kezdjenek hozzá egy minőségi jobboldali médiaportfólió finanszírozásához – írták többek között.

Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya nyílt levélben kérleli a fideszes oligarchákat

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Magyar Hang

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!