Estébe nyúlóan várta az érdeklődőket az Atomenergetikai Múzeum
Az intézmény az idei évben is csatlakozott a Múzeumok Éjszakája országos sorozathoz. Magasból mentőn, zenei koncerten, kreatív kézműves foglalkozáson és játszóházon túl ezúttal is megjelent a tudomány. Szombaton este Folytassa, Öveges! címmel az Astrum Színház vette birtokba a színpadot, 22:30-tól pedig Magyar zsenik fénybe írva címmel lézershow-t láthattak a résztvevők. Estébe nyúlóan várta az érdeklődőket az Atomenergetikai Múzeum
- Hirdetés -
