A közösségi média után a mesterséges intelligenciától is eltiltanák a gyerekeket, Norvégia megtette az első lépést

Szigorítaná a mesterséges intelligencia használatát a gyerekek körében Norvégia. Az új szabályok szerint a fiatalabb diákok egyáltalán nem használhatnak generatív MI-eszközöket az iskolában, a döntést pedig azzal indokolják, hogy a technológia hátráltathatja az alapvető készségek elsajátítását.

A közösségi média után a mesterséges intelligenciától is eltiltanák a gyerekeket, Norvégia megtette az első lépést

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Médiapiac

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!