„A futballt nem lehet csak az elit számára fenntartani” – A világbajnok legenda keményen nekiesett a FIFA-nak

Philipp Lahm játékosként három világbajnokságon vett részt (2006, 2010, 2014), utóbbin, Brazíliában győzelemre vitte a német válogatottat, és a 2024-es, Németországban megrendezett Európa-bajnokság versenyigazgatójaként is tevékenykedett. Tudja, hogyan működnek a nagy tornák. A „Die Zeit” című lapban megjelent rovatában a korábbi klasszis játékos most az Egyesült Államokban, Kanadában és Mexikóban zajló jelenlegi világbajnokság árnyoldalait taglalja – és különösen Gianni Infantinót, a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) elnökét kritizálja.

„A futballt nem lehet csak az elit számára fenntartani” – A világbajnok legenda keményen nekiesett a FIFA-nak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Sport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!