Sulyok Tamásnak mennie kell, de nem úgy, ahogy a kormány akarja? Megszólalt az Amnesty International
Az Amnesty International Magyarország szerint Sulyok Tamás köztársasági elnöknek távoznia kell hivatalából, de csak tisztességes eljárás után; a kormány által választott megoldás „nincs rendben” - közölte a jogvédő szervezet hétfőn az MTI-vel.
- Hirdetés -
