Döntött az Országgyűlés az üzemanyag-árstopról
Döntött az Országgyűlés, miután a kormány korábban kezdeményezte a védett üzemanyagár kivezetését.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Döntött az Országgyűlés, miután a kormány korábban kezdeményezte a védett üzemanyagár kivezetését.
- Hirdetés -