Megszűnik a benzin és a gázolaj hatósági ára, ugyanis az Országgyűlés kedden elfogadta az üzemanyag-árstop kivezetéséről szóló törvényjavaslatot. A kormány szerint a piaci árak már a korábban meghatározott védett árak alatt vannak, a Fidesz viszont korainak tartja a döntést.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress