Döntött az Országgyűlés az üzemanyag-árstopról

Döntött az Országgyűlés, miután a kormány korábban kezdeményezte a védett üzemanyagár kivezetését.

Döntött az Országgyűlés az üzemanyag-árstopról

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Economx

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!