Kivezették az üzemanyagár-stopot, ismét piaci árakat kell fizetni a kutakon
Megszűnik a benzin és a gázolaj hatósági ára, ugyanis az Országgyűlés kedden elfogadta az üzemanyag-árstop kivezetéséről szóló törvényjavaslatot. A kormány szerint a piaci árak már a korábban meghatározott védett árak alatt vannak, a Fidesz viszont korainak tartja a döntést.
- Hirdetés -
