Orbán kormányzásának végére kiüresedett a V4, Magyarnak most nagy tervei vannak vele

A visegrádi négyek kormányfőinek gödöllői csúcsát hetek óta optimista nyilatkozatok előzték meg, a tetszhalott V4-et mindenki újra akarja építeni. A csúcson azonban előkerülhetnek ideológiai különbségek és a Beneš-dekrétumok körüli vita is árnyékot vet a teljes újraindításra.

Orbán kormányzásának végére kiüresedett a V4, Magyarnak most nagy tervei vannak vele

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!