Az iráni futball-válogatott tagjai kézzel írt levélben mondtak köszönetet első két világbajnoki csoportmeccsük után vendéglátó városuknak, Los Angelesnek. Tették mindezt úgy, hogy csak a találkozók ideje alatt tartózkodhattak az országban, a meccsek után azonnal el kellett hagyniuk az Egyesült Államokat.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Sport