Néhány nap alatt legalább 20 ember halt meg Franciaországban a hőhullám miatt

Az elmúlt három nap extrém hősége hozta a kiugrást a halálesetekben.

Néhány nap alatt legalább 20 ember halt meg Franciaországban a hőhullám miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!