A Fidesz-KDNP nemmel szavazott a hatezer milliárd forint uniós forrásra
Óriási lépést tettünk a működő és emberséges Magyarország felé, ugyanakkor szégyen és gyalázat, hogy a Fidesz-KDNP nemmel szavazott a magyar embereknek járó hatezer milliárd forint uniós forrásra, a független és szabad közmédiára, valamint a gyűlöletkeltő plakátok betiltására – közölte Magyar Péter miniszterelnök kedden a Facebookon. A kormányfő a keddi parlamenti ülést értékelve hangsúlyozta, “nagyon fontos […]
- Hirdetés -
