Lemond és visszavonul a közélettől egy fideszes politikus
Őri László, a Baranya megyei önkormányzat elnöke közölte: teljes mértékben a saját döntése a visszavonulás, nem egyeztetett róla sem a Fidesszel, sem senki mással.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart