Magyar Péter a gödöllői V4-csúcson: jelentős értéket képviselünk az EU számára
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.