Magyar Péter a gödöllői V4-csúcson: jelentős értéket képviselünk az EU számára

A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.

Magyar Péter a gödöllői V4-csúcson: jelentős értéket képviselünk az EU számára

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!