Enyhítenek a korlátozáson, már 48 órával az utolsó csoportmeccse előtt Amerikába mehet az iráni válogatott

A belbiztonsági minisztérium azután döntött így, hogy az iráni futballszövetség azt mondta, panaszt fog tenni a FIFA-nál a csak rájuk vonatkozó, 24 órás korlátozás miatt.

Enyhítenek a korlátozáson, már 48 órával az utolsó csoportmeccse előtt Amerikába mehet az iráni válogatott

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!