Hegedűs Zsolt több intézkedést is bejelentett, az első 500 milliárd forint sorsáról is beszélt

Egy évek óta alulfinanszírozott egészségügyi rendszert kell újra helyzetbe hozni úgy, hogy a beteg kerüljön az egészségügyi ellátás fókuszába, miközben az ágazat transzparensen működik - mondta az egészségügyi miniszter egy szakmai konferencián kedden, Budapesten.

Hegedűs Zsolt több intézkedést is bejelentett, az első 500 milliárd forint sorsáról is beszélt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!