Chema Rodríguez levonta a tanulságokat kapitánysága végén; Mexikóban már háromezer éve is labdával játszottak
A Nemzeti Sport szerdai számából ajánljuk:Június 16-án a kézilabda-szövetség felmentette Chema Rodríguez szövetségi kapitányt, aki ebben a pozícióban négy évet ült a magyar férfiválogatott kispadján, de előtte több mint két évig másodedzőként segítette az együttest. „Az elmúlt években szép eredményeket értünk el, jó munkát végeztünk és egységes csapatot alakítottunk ki, szerintem megérdemeltük volna, hogy folytassuk és befejezzük a négyéves projektet, hiszen még van esélyünk kijutni az olimpiára” – mondta lapunknak Chema, de hozzátette, menesztése „mégsem volt meglepetés, mert a szerbek elleni egygólos világbajnoki selejtezős kiesés után, a reakciókat látva elképzelhetőnek tartottam, hogy itt a vége”. Arról is kérdeztük, van-e valami, amit utólag másképp csinálna a Szerbia elleni vb-selejtezőn.
- Hirdetés -
