Magyar Péter a gödöllői csúcstalálkozón: The V4 is back
Több évnyi feszültség és kiüresedett együttműködés után Gödöllőn próbálták újraindítani a visegrádi négyeket. Magyar Péter szerint Magyarország visszatér a V4-be, Donald Tusk reményről és lojalitásról beszélt, Robert Fico pedig már az EU következő hétéves költségvetésében látja a közös fellépés első nagy próbáját.
- Hirdetés -
