Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Gödöllőn találkoztak a V4-ek, Donald Tusk megköszönte Magyar Péternek, hogy visszahozta a reményt

Visszatért a visegrádi együttműködés – hangoztatták a találkozó utáni sajtótájékoztatón a kormányfők. Az országok vezetői megállapodtak abban, hogy a jövőben az uniós csúcsok előtt egyeztetik álláspontjukat. Magyar Péter átadott a többi miniszterelnöknek egy tervet a Varsó-Prága-Pozsony-Budapest gyorsvasútról, Robert Fico pedig ismertette a szlovák V4-elnökség fő feladatait, kiemelve az illegális migráció elleni fellépés fontosságát, a Beneš-dekrétumokról azonban nem esett szó a találkozón.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu