Hat embert vett őrizetbe a NAV az NKA-botrányban

A NAV hat személyt vett őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap 17 milliárd forintos támogatási ügyében, köztük Bús Balázs volt óbudai polgármestert.

Hat embert vett őrizetbe a NAV az NKA-botrányban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!