Változás jön a MOHU-nál: fizetőssé válik egy eddig ingyenes szolgáltatás
A MOHU július 1-jétől megszünteti az építési-bontási hulladék ingyenes leadásának lehetőségét a kijelölt hulladékudvarokban. A társaság közlése szerint a döntés hátterében a szolgáltatással kapcsolatos visszaélések állnak.
- Hirdetés -
