Navracsics Tibor kinyitotta a pofonládát – Ömlik rá rendesen a kritika, de egy kevés dicséretet is kap

Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya nyílt levélben szólította fel a jobboldali nagytőkét, hogy vállaljon szerepet a bajba került konzervatív média megmentésében. A felhívás azonban nemcsak szolidaritást váltott ki: a Facebookon éles kritikák zúdultak rájuk, miközben néhányan fontos kiállásként értékelték a megszólalást.

Navracsics Tibor kinyitotta a pofonládát – Ömlik rá rendesen a kritika, de egy kevés dicséretet is kap

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Médiapiac

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!