Megalázó és példátlan módon rúgták ki az Orbán-kormány egyik arcát – „Az emberek gonoszságánál csak az ostobaságuk nagyobb” – állítja a leváltott Kovács Zoltán
Június 23-ai hatállyal felmentette Kovács Zoltánt, a kormányszóvívőt, egykori államtitkárt a Nimród főszerkesztői tisztségéből az Országos Magyar Vadászati Védegylet elnöksége – közölte az Országos Magyar Vadászkamara.
- Hirdetés -
