A szakértők szerint ezt az 5 tünetet nem szabad a hőségre fogni
A nagy melegben természetes, hogy többet izzadunk, de a szervezet ilyenkor nemcsak folyadékot veszít. Az izzadással fontos ásványi anyagok, úgynevezett elektrolitok is távoznak, amelyek hiánya különféle tüneteket okozhat. Mutatjuk azt az öt figyelmeztető jelet, amelyet nem érdemes félvállról venni.
- Hirdetés -
