Rejtélyes reggeli cukorcsúcsod? Ezért emelkedik a vércukorszinted még akkor is, ha egy falatot sem ettél
Rengeteg cukorbeteg vagy inzulinrezisztens ember éli meg ugyanazt a rendkívül frusztráló forgatókönyvet: az esti lefekvés előtti vércukorszintjük még teljesen ideális, ám a reggeli ébredés után a mérőműszer érthetetlenül magas értéket mutat. Sokan ilyenkor azonnal bűntudatot éreznek, és kétségbeesetten próbálják kitalálni, mit rontottak el, pedig az éjszaka folyamán egyetlen falatot sem ettek.
- Hirdetés -
