A nagy melegben természetes, hogy többet izzadunk, de a szervezet ilyenkor nemcsak folyadékot veszít. Az izzadással fontos ásványi anyagok, úgynevezett elektrolitok is távoznak, amelyek hiánya különféle tüneteket okozhat. Mutatjuk azt az öt figyelmeztető jelet, amelyet nem érdemes félvállról venni.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL