A FIFA elnöke szerint nem is olyan rossz az ivószünet, sőt, lehet, hogy igazából még jó is
Gianni Infantino erősen utalt arra, hogy a FIFA a jövőben is megtarthatja az edzők, drukkerek és szakértők által is gyűlölt ivószüneteket.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Gianni Infantino erősen utalt arra, hogy a FIFA a jövőben is megtarthatja az edzők, drukkerek és szakértők által is gyűlölt ivószüneteket.
- Hirdetés -