A FIFA elnöke szerint nem is olyan rossz az ivószünet, sőt, lehet, hogy igazából még jó is

Gianni Infantino erősen utalt arra, hogy a FIFA a jövőben is megtarthatja az edzők, drukkerek és szakértők által is gyűlölt ivószüneteket.

A FIFA elnöke szerint nem is olyan rossz az ivószünet, sőt, lehet, hogy igazából még jó is

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!