Hódi Pamela és Tóth Bence újra együtt? Árulkodó fotó került elő
Úgy tűnik, a korábbi találgatások ellenére ismét rendeződhetett Hódi Pamela és férje, Tóth Bence kapcsolata. A házaspár közösen indult Ciprusra Pamela nagyobbik lányával, Berki Natasa Zselykével, valamint közös kislányukkal, Evolettel. Az utazásról egy olvasóriporter készített fotókat.
- Hirdetés -
