A szüleim együtt maradtak a kedvünkért. Bár ne tették volna
Gyerekként sokszor hallottam a szüleimtől, hogy miattunk maradnak együtt. Felnőttként azonban már másképp látom ezt a döntést.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Gyerekként sokszor hallottam a szüleimtől, hogy miattunk maradnak együtt. Felnőttként azonban már másképp látom ezt a döntést.
- Hirdetés -