Kulináris központ lett a Balaton déli partjából: a Michelin ajánlotta éttermek és sztárséfek miatt érdemes odautazni
Ha eddig valaki azt gondolta, a Balaton déli partja csak a strandolásról és a lángosról szól, ideje újragondolnia. Balatonmáriafürdőn ugyanis a térség legjobb éttermei, séfjei és borászai mutatták meg, milyen komoly gasztronómiai fejlődésen ment keresztül a régió az elmúlt években.
- Hirdetés -
