Hódi Pamela és Tóth Bence újra együtt? Árulkodó fotó került elő

Úgy tűnik, a korábbi találgatások ellenére ismét rendeződhetett Hódi Pamela és férje, Tóth Bence kapcsolata. A házaspár közösen indult Ciprusra Pamela nagyobbik lányával, Berki Natasa Zselykével, valamint közös kislányukkal, Evolettel. Az utazásról egy olvasóriporter készített fotókat.

Hódi Pamela és Tóth Bence újra együtt? Árulkodó fotó került elő

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kiskegyed

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!