Egyházszakadás a jövő héten: a modern katolikus egyházat elutasító papok püspököket szentelnének a pápa engedélye nélkül
Az itthon is aktív Szent X. Piusz Papi Testvériség négy püspököt tervez felszentelni, aminek a vége biztosan a kizárásuk lesz az egyházból. Az antiszemita botrányokkal is kísért fundamentalista csoport viszonya évtizedek óta feszült a Vatikánnal, voltak is már kizárva, de ez sem tántorítja el őket.
- Hirdetés -
