Az itthon is aktív Szent X. Piusz Papi Testvériség négy püspököt tervez felszentelni, aminek a vége biztosan a kizárásuk lesz az egyházból. Az antiszemita botrányokkal is kísért fundamentalista csoport viszonya évtizedek óta feszült a Vatikánnal, voltak is már kizárva, de ez sem tántorítja el őket.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 444.hu