Június 24-én a palásti Szent György-templom adott otthont az szlovákiai magyar katolikus iskolák országos tanévzáró ünnepségének. Az ünnepi alkalom hálaadó szentmisével kezdődött, melyet Balga Zoltán celebrált. Majd a…
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Felvidék.ma