Sok százmilliós bevételkieséstől tart a Reklámszövetség az új fővárosi reklámrendelet miatt
A Magyar Reklámszövetség szerint sok százmilliós bevételkiesést is okozhat az új fővárosi reklámrendelet, ezért azt kérik, hogy a döntés előtt készüljön nyilvános hatástanulmány, és induljon érdemi szakmai egyeztetés.
- Hirdetés -
