Sok százmilliós bevételkieséstől tart a Reklámszövetség az új fővárosi reklámrendelet miatt

A Magyar Reklámszövetség szerint sok százmilliós bevételkiesést is okozhat az új fővárosi reklámrendelet, ezért azt kérik, hogy a döntés előtt készüljön nyilvános hatástanulmány, és induljon érdemi szakmai egyeztetés.

Sok százmilliós bevételkieséstől tart a Reklámszövetség az új fővárosi reklámrendelet miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Media1

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!