„Nem érdemeljük meg, hogy bántsanak” – Rétvári Bence egy iskolaigazgató Lannert Juditnak szóló videóját posztolta
Egy iskolaigazgató videóüzenetét tette ki Facebook-oldalára Rétvári Bence. A felvételen az intézményvezető Lannert Judit parlamenti felszólalására reagál, és azt kéri a minisztertől, hogy hallgassa meg az iskolaigazgatók véleményét is.
- Hirdetés -
