37 nagykövetet rendel haza Orbán Anita. A külügyminiszter a közösségi médiában számolt be döntéséről pénteken, azzal a felvezetéssel, hogy „a Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását”. Lejárt az idejük…. A változásoknak csak egy része kapcsolódik a lejáró megbízatásokhoz, „más esetekben az a cél indokolja a személyi döntéseket, hogy Magyarország érdekeit olyan nagykövetek képviseljék, akik az […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Városi Kurír