„Nem érdemeljük meg, hogy bántsanak” – Rétvári Bence egy iskolaigazgató Lannert Juditnak szóló videóját posztolta

Egy iskolaigazgató videóüzenetét tette ki Facebook-oldalára Rétvári Bence. A felvételen az intézményvezető Lannert Judit parlamenti felszólalására reagál, és azt kéri a minisztertől, hogy hallgassa meg az iskolaigazgatók véleményét is.

„Nem érdemeljük meg, hogy bántsanak” – Rétvári Bence egy iskolaigazgató Lannert Juditnak szóló videóját posztolta

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Eduline

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!